Hotel Zamek Rydzyna

Hotel “Zamek w Rydzynie” jest dogodnie położony przy głównej trasie z Poznania do Wrocławia, w połowie odległości między tymi miastami. Odległe o 10 km Leszno posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z wieloma miastami, w tym z Warszawą (pociągi Inter City). Stacja kolejowa Rydzyna położona jest 3 km od centrum miasta. Proponujemy wysiadać w Lesznie, skąd łatwo można dojechać do Zamku taksówką lub autobusem. Najbliższe lotniska z lotami do Berlina, Warszawy i innych miast w Poznaniu i we Wrocławiu.

Konferencje

Zapraszamy do korzystania z naszych pomieszczeń hotelowych, 8 sal konferencyjno bankietowych oraz z rozległej przestrzeni wystawienniczej i terenów rekreacyjnych. Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3- osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV Sat, radioodbiorniki, telefony. Część pokoi posiada dostęp do internetu (łącze bezprzewodowe) oraz minibarki. Wybrane pokoje są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gości naszego hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pokoju bilardowego oraz z mini siłowni.

Pokoje

Pokoje jednoosobowe -10. Pokoje dwuosobowe – 37, w tym 1 pokój “królewski” i 6 pokoi “książęcych”.  W pokojach od strony dziedzińca wewnętrznego bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego. Kod dostępu w recepcji hotelowej. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, radioodbiorniki, telefony. Gości naszego hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z mini siłowni, pokoju bilardowego,”małej” czytelni oraz ogródka piknikowego.  W cenę pokoju wliczony jest nocleg, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu oraz podatek VAT. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00 dnia następnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen. Parking płatny dozorowany. Parking bezpłatny znajduje się przed wjazdem na wyspę zamkową.