Hotel Wyspiański ***

btn_panoramy

Hotel

Na 4 piętrach zlokalizowanych jest 231 pokoi z łazienkami, a każdy z nich wyposażony w TV, telefon, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz suszarkę do włosów. W pokojach klasy biznesowej znajdą Państwo dodatkowo sejf, czajnik, kawę i herbatę.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Hotel Wyspiański dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, rampy, podjazdy, przestronne pokoje z szerokimi drzwiami oraz przystosowanymi łazienkami .

Hotel Wyspiański to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne, gastronomiczne i rozrywkowe. W budynku znajduje się kasyno, sklepy sportowe i oddział banku, a w samym hotelu Bar, galeria z pamiątkami oraz restauracja serwująca dania kuchni zarówno polskiej, jak i międzynarodowej.

5 sal konferencyjnych, które oddajemy do Państwa dyspozycji , mieści w sumie 250 osób. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie, ekran, flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Kompleksowa obsługa stwarza możliwości organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Dla gości podróżujących samochodami oddajemy do dyspozycji jeden z większych parkingów strzeżonych w centrum miasta (parking płatny). Tu samochód nie będzie potrzebny. Doskonała lokalizacja naszego hotelu sprawia, że do najważniejszych atrakcji Krakowa dostaną się Państwo w kilka minut. Hotel Wyspiański znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku Głównego, 10 minut od dworca kolejowego oraz 20 minut od Kazimierza – starej żydowskiej dzielnicy – serca nocnego Krakowa.

btn_ofertyspec

Pokoje

Na 4 piętrach zlokalizowanych jest 231 pokoi z łazienkami, a każdy z nich wyposażony w TV, telefon, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz suszarkę do włosów. W pokojach typu PREMIUM znajdą Państwo dodatkowo sejf, czajnik, kawę i herbatę.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalne zniżki, a na indywidualną prośbę wstawimy do pokoju łóżeczko dla dziecka.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Hotel Wyspiański dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, rampy, podjazdy, przestronne pokoje z szerokimi drzwiami oraz przystosowanymi łazienkami.

Restauracja i Bar

Hotel Wyspiański to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale również dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Nasza restauracja, to dobre miejsce zarówno na codzienne śniadania, obiady czy kolacje, jak i specjalne uroczystości rodzinne oraz biznesowe. Przestronna sala restauracyjna pomieści jednorazowo 140 osób, dając możliwość serwowana posiłków dużym grupom turystycznym.

Drink-Bar hotelowy znajduje się na poziomie recepcyjnym. To tu mogą się Państwo oddać chwili relaksu.Latem zachęcamy do skorzystania z oferty baru tuż przy hotelu, w ogódku sezonowym, który jest miejscem spotkań zarówno krakowian jak i gości hotelowych.

Bar czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach: 7.00-24.00

Dla Biznesu

Konferencje

Hotel Wyspiański to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjno – szkoleniowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z dostępem do bezprzewodowego internetu, w których łącznie możemy pomieścić 250 osób. Kompleksowa obsługa stwarza możliwości organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Spotkania biznesowe

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa spotkania biznesowe, obejmujące kompleksową obsługę w zakresie transportu, zwiedzania miasta i okolic oraz gastronomii. W zależności od oczekiwań, ugościmy Państwa w Restauracji Hotelu Wyspiański lub ekskluzywnej Restauracji Amadeus, która oprócz stylowych piwnic udostępnia również kameralny Salonik Klubowy.

btn_salekonf