Hotel Wileński***

Dewizą Hotelu jest świadczenie usług w najwyższym standardzie. Tutaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji. Dlatego też z przeszłości zaczerpnęliśmy to co najcenniejsze: klimat wnętrz, artystyczny wystrój, a także rodzinną atmosferę. Nazwa Hotelu również nie jest przypadkowa. Z tradycji wileńskich hołubimy kresowy smak i aromat, a także otwartość i życzliwość.


Pokoje

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 27 starannie zaaranżowanych i ekskluzywnie wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych w tym pokoje o podwyższonym standardzie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wygodny apartament wileński oraz pokój dla osoby niepełnosprawnej. W tradycyjnie urządzone wnętrza pokoi dyskretnie wkomponowaliśmy nowoczesne urządzenia takie jak: telewizor lcd, telefon, dostęp do sieci internet, minibar, sejf.

Niepowtarzalny wystrój i klimat panujący w pokojach sprawią, iż poczujecie się Państwo wyjątkowo. Całości dopełni zachwycający smak i aromat potraw serwowanych w Restauracji Wileńskiej.


Strefa Biznesu

Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji i warsztatów. Zapewniamy doskonale wyposażone sale w stylowych wnętrzach oraz obsługę na najwyższym poziomie. Poniżej szczegółowa informacja nt. naszych sal: powierzchni i możliwości aranżacji.
Do dyspozycji naszych Gości posiadamy również komputery stacjonarne z monitorami LCD ( cena ustalana indywidualnie ).

Ustawienie Sal


teatralne

bankietowe

szkolne

podkowa
Sala 1 155 95 95 95
Sala 2 90 50 50 50
Sala 3 30 25 25 25
Sala 4 25 15 15 15
Kameralna - 10 - -

.

Restauracja Wileńska

W oryginalnych wnętrzach naszej Restauracji poczujecie  Państwo rodzinną atmosferę. Nasza kuchnia to przede wszystkim wyborne dania kuchni kresowej, a także sztandarowe potrawy kuchni europejskiej. Restauracja Wileńska to doskonałe miejsce na kameralne spotkania rodzinne czy biznesowe jak i na wystawne przyjęcia, koktajle czy bankiety Do dyspozycji Państwa posiadamy trzy sale restauracyjne: Złotą, Platynową a także kameralną salkę VIP zwaną Zaręczynową, w której na wyłączność stale pozostaje kelner.

.

SPA

Luksusowe SPA w Hotelu Wileńskim to doskonałe miejsce by ukoić ciało i odprężyć umysł.  Oferujemy szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało oraz bogatą ofertę masaży. Bez pośpiechu, pośród pachnących świec i przy filiżance aromatycznej herbaty, celebrujemy każdą chwilę.

Zapraszamy w godzinach:

- poniedziałek – piątek 14.00 – 22.00
- sobota – niedziela 10.00-22.00

.

Cennik

Rodzaj pokoju Cena  Weekendowa
Pokój 1-osobowy 270 zł 243 zł
Pokój 1-osobowy LUX 290 zł 261 zł
Pokój 2-osobowy 320 zł 288 zł
Pokój 2-osobowy LUX 340 zł 306 zł
Dostawka 90 zł 81 zł
Apartament Wileński 460 zł 414 zł
Apartament 2-osobowy 420 zł 378 zł
Parking zamykany – samochód osobowy 20 zł/doba 20 zł/doba
Parking zamykany – BUS 30 zł/doba 30 zł/doba