Hotel Vivaldi*** Karpacz

Dysponujemy 72 miejscami noclegowymi w 27 pokojach o wysokim standardzie wyposażenia, gdzie harmonijna kolorystyka, wygoda i funkcjonalność jest dopełnieniem twoich oczekiwań. Wyposażone w TV-Sat, telefon i dostęp do internetu są w stanie usatysfakcjonować zarówno będących w podróży służbowej jak i tych, którzy w gronie przyjaciół, znajomych lub rodziny wybrali nasz hotel na miejsce wypoczynku.

Wesela

Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku i niebanalny – taki, który na długo pozostanie w pamięci. Mając na względzie ten szczególny moment proponujemy Państwu wyjątkowe wesele w górach i organizację przyjęcia weselnego w pełnej uroku Restauracji “Cztery Pory Roku” naszego Hotelu VIVALDI w Karpaczu.

Dla Firm

Wielu Gości doceniło nasze starania i zaangażowanie w realizację różnego rodzaju konferencji, pokazów czy szkoleń. Są one wymogiem współczesnego funkcjonowania w sferach biznesowych. Dysponując dwoma wyposażonymi w urządzenia multimedialne salami konferencyjnymi, stwarzamy możliwości pozwalające na profesjonalne przygotowanie spotkania czy szkolenia.