Hotel Vega***

 

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa Hotel objęty jest pełnym monitoringiem oraz systemem przeciwpożarowym. Hotel oferuje dla palących Gości przytulne wnętrza Drinkbaru.Bezpośrednio przy Hotelu jest parking, dozorowany przez naszych czujnych ochroniarzy, z 50 miejscami parkingowym.
Bezprzewodowy Internet jest dostępny na terenie całego Hotelu. Zapraszamy do skorzystania z doskonale wyposażonego zaplecza konferencyjnego, świetnej kuchni Restauracji Giallo oraz wypoczynku w saunie Hotelu lub sąsiadującej Grocie Solnej.

Vega, nowoczesny i elegancki hotel położony w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, przy ul.Grabiszyńskiej, w odległości 2,5 km od węzła komunikacyjnego Placu Legionów. Umożliwia to swobodne przemieszczanie się w dowolnie wybrane miejsce Wrocławia środkami komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajdują się przy Hotelu.
Mieścimy się zaledwie 7 km od Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika i 4 km od Dworca Głównego oraz Starego Miasta. Najbliższe centrum handlowe znajduje się 3 min drogi od Hotelu, w sąsiedztwie mamy szereg placówek bankowych, firm usługowych oraz stacje benzynowe w niedalekiej odległości.
Dla Gości szukających relaksu i wypoczynku proponujemy spacer na zabytkowy cmentarz Grabiszyński oraz otaczający go historyczny Park. Znajda tam Państwo plac zabaw dla dzieci, ścieżkę zdrowia, wypoczynek na ławeczce w zaciszu drzew, tereny pagórkowate oraz łąki.
Fanów piłki nożnej zapraszamy na rozgrywki ligowe na stadionie WKS Śląsk, oddalonym 10 min spacerkiem od Hotelu.

Pokoje

W Hotelu Vega odajemy do Panstwa dyspozycji 78 komfortowych pokoi z łazienkami,w tym: 1 pokoj dla osoby niepełnosprawnej, 12 pokoi jednoosobowych, 60 pokoi dwuosobowych typu TWIN oraz 5 pokoi o podwyzszonym standardzie typu Superior.

Wszystkie pokoje są wyposażone w telefon, TV, radio, klimatyzacje,ogrzewanie sterowane indywidualnie, suszarkę, okna uchylne. Wszystkie pokoje sa dla niepalących. Na terenie Hotelu oferujemy również Państwu codzienną prasę, wynajem samochodów,parking dozorowany,pościel dla alergików,usługi biurowe (ksero, fax, wydruki), sejf w Recepcji, bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Szkolenia, Konferencje

Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych w Hotelu Vega. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę spotkań. Do Państwa dyspozycji oddajemy parking dozorowany, bezpośrednio przy Hotelu.