Hotel Rivendell***

Hotel jest znakomitym miejscem wypoczynku po trudach zmagań biznesowych. Jego ekskluzywne wnętrza i szeroka oferta usług pozwala nam zrealizować spotkania nawet dla najbardziej wybrednych klientów. Posiadamy znakomicie wyposażoną salę konferencyjną, w której mogą się odbywać zarówno szkolenia i sympozja w układzie konferencyjnym dla 50 osób, jak i seminaria w układzie kinowym dla 80 osób. W tym samym obiekcie znajduje się restauracja „Kresowa”, gdzie ukraińscy kucharze przygotowują potrawy według oryginalnych receptur z kresów wschodnich. Nasi goście mogą także odpocząć w kameralnym pubie „Piano Bar” serwującym wyszukane drinki.
W hotelu „Rivendell” znajduje się 30 pokoi z 48 miejscami noclegowymi. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV SAT, telefon, łącze internetowe i mini bar.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

10 pokoi jednoosobowych: cena – 210zł/ doba (ze śniadaniem)
16 pokoi dwuosobowych: cena – 260 zł/ doba (ze śniadaniem)
1 pokój dwuosobowy z salonem: cena – 330,00zł/doba (ze śniadaniem)
3 apartamenty: cena – 390 zł/ doba (ze śniadaniem)

W tym samym obiekcie istnieje także Pub „Piano Bar”, którego oferta skierowana jest zarówno do gości Hotelu*** Rivendell, jak i wszystkich pozostałych osób, które chcą odpocząć od codzienności w kameralnej atmosferze. Intymny klimat sprawia, że lokal ten jest miejscem wszelkiego rodzaju spotkań prywatnych i służbowych. Romantyczny wystrój, wyśmienite dania i desery, pyszne drinki, dobra muzyka to tylko niektóre z zalet tego miejsca.