HOTEL POLONIA WROCŁAW ***

Hotel Polonia jest obiektem nastawionym na gości o niższym budżecie z uwagi na obecnie prowadzoną gruntowną renowację, która nie wpływa na komfort i wygodę gości. Wysoce wykwalifikowana obsługa pozwoli Państwu wspaniale wypocząć i poczuć się wyjątkowo.

W eleganckiej restauracji Galicja serwujemy dania, które zachwycą smakiem i finezją podania.

Dodatkowym atutem hotelu jest jego dogodne położenie w samym Centrum Wrocławia. Rynek oraz zabytkowa dzielnica Ostrów Tumski oddalone są zaledwie 900 metrów od hotelu. Teatr Muzyczny Capitol oraz największy i najbardziej znaczący Teatr Operowy w Polsce to miejsca znajdujące się w bezpośrednim są sąsiedztwie hotelu Polonia.

Obecnie w Hotelu Polonia przeprowadzany jest generalny remont. Już w połowie 2010 roku do Państwa dyspozycji dostępne będą pokoje w wysokim standardzie 4 gwiazdkowym w oryginalnym secesyjnym stylu. Prace remontowe przeprowadzone są w sposób nieuciążliwy dla gości hotelowych.

W naszym Hotelu życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnienie oczekiwań naszych Gości. Po wizycie u nas będą Państwo pełni niezapomnianych wrażeń, odprężeni i na pewno gotowi wrócić tutaj po raz kolejny!