Hotel**** Palac Czarny Las

Wszystkie pokoje wyposażone są w sejfy, minibarki, telefon, TV-SAT, radio, przy każdym pokoju znajduje się komfortowa łazienka, urządzona w stylu odpowiadającym wystrojowi całego obiektu.

Na terenach przyległych do Hotelu **** Pałac Czarny Las znajdują się również komfortowe domki letniskowe, w pełni dostosowane do potrzeb osób wypoczywających. We wszystkich domkach letniskowych znajduje się:

  • - aneks kuchenny z wyposażeniem,
  • - łazienka, dwie sypialnie, hol oraz taras.

Każdy domek letniskowy przeznaczony jest dla 4 osób


Sala konferencyjna

Sala konferencyjna wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny pozwalający na pełną organizację konferencji, spotkania czy szkolenia. Sala ta może pomieścić 52 osoby. Do dyspozycji gości oddajemy również salę kominkową oraz oranżerię gdzie można zorganizować kameralne spotkanie biznesowe. Centrum konferencyjno-biznesowe pozwala zorganizować sympozja, seminaria, konferencje i szkolenia jak również bankiety, imprezy okolicznościowe i integracyjne. Eleganckie, stylowe wnętrza umilą Państwu zarówno służbowe jak i towarzyskie spotkania.


Restauracja

Restauracja oferuje Gościom wyśmienitą kuchnię staropolską i europejską w stylowych wnętrzach. Maestria Szefa Kuchni zadowoli najbardziej wymagających smakoszy.