Hotel ***Olympic

Goście odwiedzający nasz hotel mogą być pewni, że zamieszkają w komfortowych warunkach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 27 pokoi dwuosobowych, pokój studio, 2 pokoje VIP oraz dwa pokoje przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Pokoje posiadają regulowaną klimatyzację, a oprócz tego możliwość swobodnego otwarcia okna. Każdy pokój ma łazienkę, TV Sat, radio, sejf, telefon oraz dostęp do Internetu.

W pokojach VIP oferujemy ponadto korzystanie z minibarów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i satysfakcji z pobytu.

W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu, 1h korzystania z odnowy biologicznej oraz podatek 7% VAT.
Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16:00, a kończy się dnia następnego o godz. 12:00.

Konferencje i szkolenia

W naszym hotelu istnieją wymarzone warunki do prowadzenia konferencji, seminariów, spotkań biznesowych, workshop’ów oraz szkoleń. Do dyspozycji Państwa oddajemy cztery, różnej wielkości, klimatyzowane sale z 240 miejscami łącznie. W każdej z nich znajduje się najwyższej klasy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

W największej sali można prowadzić konferencje lub seminaria połączone z prezentacją multimedialną. W mniejszych salach, a w szczególności w sali konferencyjno – bilardowej, można spotkać się w węższym gronie, by skutecznie negocjować.

Radosny wypoczynek

Konferencje, narady, negocjacje to bardzo wyczerpujące zajęcia. Tak więc aby zdrowy duch mógł zamieszkać w zdrowym ciele, warto wybrać się do naszego, doskonale wyposażonego centrum fitness.

Siłownia z fachową opieką profesjonalnych instruktorów, sauny, jacuzzi, solarium, hydromasaż oraz gabinety masażu klasycznego i fizykoterapii są dostępne dla naszych gości niemal bez przerwy. Specjalne zabiegi regeneracyjne i relaksacyjne sprawiają, że goście opuszczający centrum fitness czują się jak nowonarodzenii.