Hotel *** NIDZKI

Recepcja jest czynna 24 godziny na dobę i otwarta na Państwa pytania i propozycje. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy taras widokowy górny i dolny oraz dozorowany parking. Na życzenie Państwa organizujemy spotkania towarzyskie, rodzinne i biznesowe, a ponadto zjazdy, szkolenia i konferencje jak również wszelkie imprezy okolicznościowe. Hotel Nidzki*** jest hotelem rodzinnym. Dla naszych małych gości mamy specjalnie urządzony plac zabaw oraz mały pokój bawialniany.

Szkolenia

Hotel Nidzki*** to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz imprez integracyjnych, zarówno na terenie hotelu jak i w plenerze.

Doświadczony i sprawdzony personel, doskonała lokalizacja, świetne warunki oraz elastyczność i praktycznie nieograniczone możliwości realizowania wszystkich, nawet najbardziej zwariowanych pomysłów Klientów sprawiają, że zarówno konferencje jak i wyjazdy integracyjne stają się niezapomnianym wydarzeniem w historii wielu firm i organizacji.

Naszym Gościom oferujemy:
• salę konferencyjną mogącą pomieścić do 100 osób w układzie teatralnym lub ok. 60 osób przy stołach, wyposażoną w tablicę, flipchart, ekran, rzutnik pisma oraz mikrofon przewodowy;
• salę wielofunkcyjną przewidzianą na 200 miejsc w układzie teatralnym lub 150 przy stołach, komfortowo wyposażoną w sprzęt audiowizualny oraz najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające prowadzenie konferencji i szkoleń;
• możliwość wynajmu dodatkowych sal (Drink Baru lub Restauracji) na potrzeby konferencyjne;
• nieograniczone możliwości organizowania najlepszej rozrywki idealnie dopasowane do potrzeb firm i profilu organizowanych eventów.