Hotel Miłomłyn Zdrój – Medical SPA & Vitality

Hotel *** Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality to wyjątkowy hotel Spa na Mazurach oddający do Państwa dyspozycji 54 komfortowo urządzone pokoje 1 i 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, tv, telefonem, elegancką restaurację, w pełni wyposażone 3 sale konferencyjne oraz kompleks Aqua Masuria (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, natrysk płaszczowy), korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej.

Część pokoi przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Przemyślane ciągi komunikacyjne łączą część hotelową i zabiegową pod jednym dachem.


Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality na Mazurach to:

  • - 54 komfortowe pokoje z łazienkami, TV, telefonem, dostępem do internetu
  • - 108 miejsc noclegowych
  • - 4 sale konferencyjne dla łącznie nawet 290 osób
  • - Restauracja Witalna
  • - Nowoczesne centrum medyczne (ok. 100 zabiegów Medical SPA i rehabilitacyjnych, poradnie lekarskie)
  • - Strefa Aqua Masuria (basen, sauny, jacuzzi, natrysk płaszczowy)
  • - Strefa Aktywności (4 trasy do Nordic Walking, boisko do tenisa i siatkówki plażowej)
  • - Strefa Vital SPA (niezapomniane zabiegi i ceremoniały SPA na ciało i na twarz oraz zabiegi kosmetyczne)
  • - Sala bilardowa
  • - Ogrodzony parkowy las sosnowy

Vital SPA na Mazurach

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach – Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce w konkursie “wSPAniałe Spa 2010 “

Koncepcja Vital SPA Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa, to uzyskanie witalności poprzez relaks, poczucie piękna a nawet osiągnięcia medycyny. Vital SPA – to nieodłączny element filozofii „Vitality”, którą realizujemy w naszym Hotelu SPA na Mazurach.

W zdrowym ciele zdrowy duch – mówi stara zasada. Tutaj – łączymy harmonię ducha z równowagą ciała.

Z zasobów Vital SPA możesz czerpać wszystko to, czego tak bardzo potrzebujesz – od błogiego ukojenia zmysłów przez spokój ducha do nowoczesnych zabiegów rewitalizacyjnych.

Wczasy odchudzające – skuteczne odchudzanie!

Odchudzamy Zdrowo i Skutecznie !

Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, niskokaloryczna lub proteinowa, a także zabiegi SPA oraz duża porcja ruchu wspomagająca skuteczne odchudzanie.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje pobytów odchudzających opartych na trzech programach dietetycznych. Oferujemy 8 i 15 dniowe pobyty z pełną opieką medyczną oraz fizjoterapeutyczną. Bogaty plan zajęć fizycznych (Nordic Walking, Aquaaerobic, Gimnastyka oraz Fitness) w połączeniu z zabiegami wspomagającymi odchudzanie oraz relaksem w strefie Aqua Masuria przybliży Cię do pozbycia się zbędnych kilogramów.

Nie wiesz która oferta jest odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego programu.

Konferencje na Mazurach

Wiosna to idealny czas na firmowe pobyty integracyjne. Jeśli planujesz szkolenie lub integrację dla swojego biznesu to dobrze trafiłeś. Nasi doradcy doradzą, przygotują oraz zorganizują pobyt za Ciebie. Skontaktuj się z nami i powiedz czego oczekujesz a jeśli nie wiesz co będzie odpowiednie, zdaj się na nasze sugestie. Zaciszne miejsce, piękne tereny rekreacyjne oraz dobra baza konferencyjna to podstawa do organizacji Twojego spotkania biznesowego.   Promocyjne ceny noclegów: 290 zł 240 zł pokój 2 osobowy 189 zł 150 zł pokój 1 osobowy   Atrakcje wewnątrz hotelu: basen, sauny, jacuzzi, klub nocny, bilard, tenis stołowy, sala fitness / siłownia, dancing Atrakcje na zewnątrz hotelu: miejsce na grill / ognisko, korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej, 2h rejsy statkiem na szlaku Kanału Elbląskiego

Lista Artykułów