Hotel HARENDA***

Hotel Harenda zlokalizowany jest niedaleko  Starego Miasta (10 minut spacerem). Mieści się przy Uniwersytecie Warszawskim, obok pomnika Mikołaja Kopernika (róg ulic Krakowskie Przedmieście – Oboźna).

Hotel Harenda znajduje się przy Trakcie Królewskim, który jest najbardziej reprezentacyjną ulicą Warszawy. Spacer Traktem Królewskim to wędrówka przez stulecia, która zachwyca i urzeka klimatem pałaców, kościołów, mieszczańskich kamienic oraz siedzib rządowych.

Usytuowanie Hotelu w turystycznym, kulturalnym i biznesowym centrum, pozwoli Państwu dotrzeć w wiele miejsc bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.

Do dyspozycji gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1 i 2-osobowe, apartamenty oraz dwie klimatyzowane sale konferencyjne przeznaczone dla maksymalnie 60 osób.


Pokoje

Oddajemy Państwu do dyspozycji:

  • - 35 pokoi jednoosobowych
  • - 5 pokoi dwuosobowych (jedno łóżko)
  • - 2 apartamenty

We wszystkich pokojach jest łazienka, otwierane okna, centralne ogrzewanie, telefon i telewizja satelitarna oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
W hotelu wypożyczyć można suszarkę do włosów, żelazko oraz deskę do prasowania.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, natomiast kończy się o godzinie 12.00.

Śniadania

Śniadania podawane są w formie bufetu szwedzkiego w Art Klubie Harenda mieszczącym się na I piętrze budynku hotelowego w godzinach 7.00 – 10.00.


Konferencje

Sala konferencyjna Zielona (18-30 osób) znajduje się na pierwszym piętrze budynku, jest klimatyzowana oraz wyposażona w ekran, projektor multimedialny, dostęp do internetu oraz flipchart z papierem i pisakami. Zaplecze sanitarne znajduje się na tym samym piętrze budynku.

Sala konferencyjna posiada dodatkowe pomieszczenie (13mkw), w którym podawany jest serwis kawowy, do którego jest dostęp przez całe szkolenie.

Sala konferencyjna Waniliowa (do 60 osób) znajduje się na parterze budynku jest klimatyzowana oraz wyposażona w stół prezydialny dla 4 osób, nagłośnienie, 2 mikrofony bezprzewodowe, ekran, projektor multimedialny, dostęp do internetu oraz flipchart z papierem i pisakami. Zaplecze sanitarne znajduje się na I piętrze budynku.

Sala konferencyjna posiada dodatkowe pomieszczenie (68mkw), w którym podawany jest serwis kawowy, do którego jest dostęp przez całe szkolenie.

Sala konferencyjna

- Waniliowa – 1800,00zł

- Zielona – 800,00zł

Przerwa kawowa

- kawa, herbata,

- woda mineralna gazowana 0,2l,

- woda mineralna niegazowana 0,2l,

- sok pomarańczowy 0,2l,

- sok jabłkowy 0,2l,

- ciasteczka kruche

19 zł / 1 os.

Obiad

- zupa

- drugie danie

- zestaw surówek

- napoje (woda, soki)

39 zł 1 os.

Deser

5zł/1os.

Parking

40,00zł/doba (5 miejsc)

Powyższe ceny są cenami brutto.


Restauracje

Zapraszamy do:

- Art Klubu Harenda, mieszczącego się na pierwszym piętrze hotelu, gdzie podawane są śniadania, obiady i kolacje,

- Restauracji i Klubu muzycznego Maska Michała Milowicza, usytuowanego na najniższej kondygnacji budynku hotelowego, specjalizującego się w lekkich daniach kuchni śródziemnomorskiej,

- Klubu Harenda, znajdującego się w prawym skrzydle obiektu hotelowego z tradycyjną polską kuchnią.