Hotel Gordon

Hotel jest specjalnie dociszony dzięki czemu położone w pobliżu lotnisko nie przeszkadza w odpoczynku i zapewnia miłe i komfortowe warunki.

Hotel Gordon posiada w swojej ofercie 34 pokoje, salę konferencyjną, salę bankietową i restaurację. Jest również garaż podziemny przeznaczony dla gości hotelowych. Dodatkowo istnieje możliwość zostawienia samochodu w naszym parkingu na czas wyjazdu.

W pokojach znajdują się łóżka pojedyncze oraz łoża małżeńskie. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, telefon oraz łącze internetowe w cenie pokoju.

Sala konferencyjna

Hotel dysponuje salą konferencyjną oraz mała salą kameralna. Pomieszczenia te są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminarium, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Nasza restauracja jest państwu w stanie zapewnić przerwy kawowe w tym gorące i zimne napoje oraz ciasteczka konferencyjne, kanapki bankietowe, sałatki oraz lunch.

Restauracja

Nasza restauracja jest otwarta od 7 do 10 w porze śniadaniowej i od południa do 23, kiedy serwowane są lunche i kolacje. W naszym menu znajdą państwo kuchnię polską z elementami kuchni europejskiej. Organizujemy w sali restauracyjnej małe wesela, komunie i różne imprezy okolicznościowe.