HOTEL EUROPEUM

Hotel Europeum oferuje gościom 38 kompleksowo odnowionych, luksusowych i przestronnych pokoi. Nowoczesna architektura budynku oraz wysoki standard udogodnień, m.in. dźwiękoszczelne okna, pełna klimatyzacja, nowoczesna, bogato wyposażona siłownia, sauna, monitorowany parking podziemny, zapewnią Państwu maksymalny komfort podczas pobytu w hotelu Europeum. Część pokoi hotelowych posiada panoramiczne okna, oferujące piękny widok na zabytki Starego Miasta. Już teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć poszczególnych pokoi przed dokonaniem rezerwacji.

Restauracja Flavours znajdująca się na parterze Hotelu Europeum serwuje nie tylko wyśmienite śniadania i lunche ale także wykwintne kolacje. Nasz utytułowany szef kuchni stworzył wysublimowane menu, na które składają się dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bogata lista win, koktajli i drinków oraz wyśmienite włoskie espresso. Flavours to miejsce, gdzie odkryją Państwo pyszne i zdrowe dania, które na życzenie Gości serwowane mogą być również w zaciszu pokoju hotelowego.

Serdecznie zapraszamy również do organizowania konferencji, szkoleń i spotkań w dwóch Centrach Konferencyjnych należących do hotelu. W zależności od Państwa potrzeb i wymagań dysponujemy ośmioma salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 380 osób. Na Państwa życzenie zajmiemy się również organizacją cateringu.

Z przyjemnością zadbamy o Państwa pobyt we Wrocławiu, sprawiając, że będzie on jak najbardziej przyjemny i komfortowy, bez względu na cel wizyty.

Mamy nadzieję już wkrótce przywitać Państwa w naszym hotelu.

Zapraszamy do zapoznania się z Opiniami Gości, którzy odwiedzili nasz hotel.