Hotel Antares

Położony w niewielkiej odległości od centrum Gdyni oraz obwodnicy ułatwia szybkie dotarcie do Gdańska oraz Sopotu. Idealne miejsce zarówno do organizowania wypoczynku, jak również konferencji i szkoleń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi, w tym: 15 pokoi jednoosobowych i 40 pokoi dwuosobowych. W każdym pokoju jest łazienka, TV SAT, radio i telefon. Goście mogą skorzystać w każdym pokoju z darmowego dostępu do Internetu. Posiadamy salkę fitness, bilard, parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony.

Zależy nam, aby Nasi Goście czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Do dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi, wyposażonych w łazienkę, TV SAT, radio, bezpłatny Internet, oraz nowo otwartą salkę fitness i bilard. Posiadamy duży parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony.

Nasz Cafe Bar o nowym wystroju stoi dla Państwa otworem w godzinach 17:00-23:00 – zapraszamy serdecznie. Zachęcamy również do skorzystania z naszej sali bilardowej oraz salki fitness.

Hotel Antares to idealne miejsce zarówno do organizowania wypoczynku, jak również konferencji i szkoleń. Uczestnikom zapewniamy 2 sale konferencyjno – bankietowe na ok. 15, 30 osób. W czasie konferencji zapewniamy całodzienne wyżywienie. Organizujemy również kameralne uroczystości rodzinne.

Każdego Gościa traktujemy indywidualnie, dlatego wszelkie szczegóły ustalamy z uwzględnieniem Jego konkretnych wymagań. Nasz sympatyczny personel gwarantuje profesjonalną obsługę oraz serdeczną atmosferę. Chętnie udzielamy informacji o aktualnie odbywających się imprezach kulturalnojęzykowych w Gdyni i okolicach.

Pomożemy w:

- wynajmie samochodu bądź autokaru

- rezerwacji biletów na rejsy statkiem, wodolotem, motorówką i promem po gdyńskim porcie, do Jastarni, na Hel, do Gdańska oraz do Karlskrony i Helsinek.

- rezerwacji biletów do Teatru Muzycznego, Miejskiego i Kameralnego

- organizacji jazdy konnej i lotu balonem.

Postaramy się spełnić każde Państwa życzenie.

Konferencje

Ceny wynajmu sal konferencyjnych

sala do 4 godzin każda kolejna godzina do 8 godzin
sala mała (do 15 osób) 250 pln 30 pln 370 pln
sala duża (do 30 osób) 330 pln 50 pln 450 pln


Ceny wyposażenia dodatkowego

projektor multimedialny

(sala duża)

250 pln (cały dzień)

lub 43 pln (godzina)

projektor multimedialny 250 pln (dzień)
dvd 50 pln (dzień)
ekran w cenie wynajmu
flip chart w cenie wynajmu (na życzenie)
dostęp do internetu w cenie wynajmu
telewizor lcd 42 cale w cenie wynajmu


Ceny noclegów

Przy wynajmie sali konferencyjnej, proponujemy specjalne ceny na noclegi:

Pokój 1-osobowy 189 PLN/ doba
Pokój 2-osobowy 215 PLN/doba
Pokój 3-osobowy 269 PLN/doba

Ceny obowiązują do 30.04.2012 r.

Cena pokoju zawiera śniadanie w formie bufetu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV SAT, radio, Internet – bezpłatny. Podane ceny zawierają 8% podatek VAT. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 następnego dnia. Do dyspozycji Gości: salka fitness, bilard.


Dla Biznesu

Hotel Antares to idealne miejsce do osób, przyjeżdżających do Trójmiasta w celach biznesowych. Duży, darmowy parking, darmowy Internet na terenie całego obiektu, możliwość korzystania z salki fitness i sali bilardowej,  2 sale konferencyjne,  przyjazne wnętrza oraz wysoki standard świadczonych usług to tylko część naszych zalet !

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Gości, stworzyliśmy specjalne oferty: