Hotel Anders**** Resort & SPA

Przytulne i wygodne pokoje rozmieszczone są w dwóch budynkach – w zabytkowym “pałacu” oraz w nowej części hotelu. W stylowych wnętrzach pałacu przygotowano komfortowy apartament oraz kilka pokoi typu “studio” – dla naprawdę wymagających gości.
Uzupełnieniem bazy hotelowej są 22 komfortowo wyposażone Mazurskie Chaty, położone na terenie hotelu. Pokoje typu “studio” oraz Mazurskie Chaty to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

W hotelu znajduje się elegancka i stylowo urządzona Restauracja Pałacowa, w której mogą Państwo zasmakować doskonałych dań kuchni polskiej i europejskiej, ze szczególnym nastawieniem na potrawy z ryb. Utytułowany Szef Kuchni Dariusz Struciński, juror w konkursach kulinarnych, dba o wyśmienite podniebienia naszych wszystkich Gości. Z tego powodu, obok standardowej karty dań restauracji, powstała specjalna karta z daniami SPA, a także dla najmłodszych Gości hotelu.

Wachlarz usług oferowanych gościom obejmuje przede wszystkim Centrum Zdrowia i Urody – AnderSPA z 8 gabinetami do masażu i specjalistycznych zabiegów, nowoczesny basen, Świat Mazurskich Saun oraz wannę z hydromasażem, która służy także jak basen dla najmłodszych.
Dopełnieniem usług oferowanych przez hotel jest Centrum Rekreacyjne, a w nim kręgielnia, bilard oraz kort do squasha i siłownia.
W okresie letnim Goście korzystają z 4 ziemnych kortów do tenisa oraz hotelowej plaży ze strzeżonym kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Dla Gości biznesowych Hotel Anders posiada 7 sal konferencyjnych na kameralne spotkania oraz imprezy wielkiego formatu.
Położenie nad jeziorem i w bezpośrednim sąsiedztwie lasów spowodowało, że do zabaw ekstremalnych hotel posiada specjalnie zmodyfikowany teren przygotowany do jazdy quadami, gry w paint-ball i zabaw team-buildingowych.

Serdecznie zapraszamy!