Gościniec Orchidea***

O nas

Orchidea to niezwykłe miejsce w Szklarskiej Porębie. Jesteśmy nowym i nowoczesnym obiektem który zapewni Państwu maksimum komfortu. Dzięki przepięknemu położeniu i fantastycznej panoramie Karkonoszy za oknami dostarczymy niezapomnianych wrażeń widokowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jedne z najpiękniejszych pokoi i apartamentów w Szklarskiej Porębie wyposażone w łazienkę, utrzymane w jasnej, słonecznej kolorystyce, przestronne i wygodne. Udany wypoczynek, rodzinna atmosfera, maksimum relaksu i ciszy po całodziennej porcji aktywnego wypoczynku to właśnie my.

Do Orchidei przybywają miłośnicy górskich wędrówek, rowerowi zapaleńcy, narciarze biegowi i zjazdowi, poszukiwacze skarbów, pasjonaci wyścigów psich zaprzęgów, amatorzy zjazdów „retro” na rogatych saniach czy drewnianych nartach, oraz wszyscy, którzy chcą odpocząć od codzienności i po prostu poleniuchować. Czekają na nich: wspaniałe górskie powietrze, soczysta zieleń, turystyczne szlaki, rowerowe ścieżki, trasy biegowe oraz nartostrady a także liczne atrakcje naszej i okolicznych miejscowości.

Dla Gości

Pokoje 1-2-3-4 osobowe (internet, telefon, sejf, łazienka, czajnik)

- bezpłatny parking

- jadalnię – serwujemy śniadania i obiadokolacje

- bezpieczny, ogrodzony, plac dla dzieci

- możliwość zorganizowania kursokonferencji i spotkań integracyjnych

- pomagamy zorganizować przejażdżki bryczką, kuligi, ogniska, dancingi oraz wycieczki do Pragi czy Skalnego Miasta itp.

- oferujemy opiekę wykwalifikowanego przewodnika górskiego podczas pieszych wycieczek oraz instruktorów narciarstwa /narty zjazdowe, biegowe, snowboard/ zimą.