Głęboczek – Vine Resort& Spa****

Hotele

Hotel Winnica to jedność natury i architektury. Regionalny nastrój i nowoczesny design tworzą niezwykłe połączenie.

Hotel dysponuje 64 pokojami typu Singiel, Duo, Duo Grand, Superior, Apartament delux, Apartament Suite oraz wolno stojącym apartamentem Chata Spa.

Z okien w pokojach Duo (26 m²) i Superior (39 m²) rozpościera się malowniczy widok na winnicę. W stylowym wnętrzu znajdziesz 2 pojedyncze łóżka z możliwością łączenia w małżeńskie i luksusowo wyposażoną łazienkę. Tym, którzy potrzebują nieustannego kontaktu ze światem, zapewniamy Internet, telewizor i telefon. Wieczory możesz spędzać na tarasie, rozkoszując się otaczającą Cię ciszą.

W ekskluzywnych apartamentach Delux (75 m²) i Suite (54 m² plus pokój Duo 20 m²) obudzą Cię promienie słońca wschodzącego nad jeziorem. Eleganckie i doskonale wyposażone wnętrze zostało urządzone tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Gości.

Z kolei w trzech wiejskich chatach Osady każda izba i pokój ma indywidualny, klimatyczny wystrój. Opinie naszych Gości, którzy uważają to miejsce za luksus w objęciach natury , są naszą najlepszą rekomendacją.

Chata Spa to wolnostojąca chata z panoramicznym oknem z widokiem na jezioro Forbin. Na 80 m² nasi Goście znajdą własną saunę suchą, dwa oddzielne łóżka z możliwością połączenia w łoże małżeńskie, część dzienną z sofami, luksusowo wyposażoną łazienkę, lodówkę i przestronny taras. Na specjalne życzenie w Chacie wykonywane są zabiegi spa.


<< SPRAWDŹ CENNIK >>

Konferencje:

Głęboczek Vine Resort & Spa jest wymarzonym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe. Do wyboru mają Państwo jedną klimatyzowaną salę przeznaczoną maksymalnie dla 100 osób (z możliwością wjazdu samochodu), jedną salę dla 60 osób (karczma) oraz dwie sale przeznaczone dla grup do 20 osób. Organizatorom konferencji zapewniamy atrakcyjny program lojalnościowy i vouchery na dowolne usługi hotelu (tu odnośniki do plików z informacją o tych promocjach). Cisza, skupienie i piękno przyrody sprawiają, że w Głęboczek Vine Resort & Spa każde spotkanie nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Pakiety Pobytowe:

- Integralna Przemiana

- Pakiet 5-dniowy

- Pakiet 7-dniowy

- Pakiety Weekendowe

- Poślubna Słodycz

- Więcej niż Nocleg

- Pakiet Poślubna Słodycz

- Well Inclusive

- Wiosenna Regeneracja

- Letnie Inspiracje

Filozofia

Choć byśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie… (Ralph Emerson).

Ideą Głęboczek Vine Resort & Spa jest osiągnięcie harmonii między ciałem a umysłem, która jest źródłem urody, zdrowia i dobrego samopoczucia. Prawdziwe piękno wypływa bowiem z wnętrza. Zabiegi pielęgnacyjne przygotowane przez naszych Opiekunów pozwolą zadbać nie tylko o piękno zewnętrzne, ale i o stan ducha oraz ukojenie zmysłów. Głęboczek to atmosfera wyjątkowości i spokoju, malownicze krajobrazy Pojezierza Brodnickiego, towarzystwo nastrojowej muzyki lub kojącej ciszy. Spróbuj, a poczujesz, jak Twoje ciało i umysł osiągają stan idealnej równowagi.

Zabiegi

1. Łaźnie Brodnickie

Bogactwo roślinności i krystalicznie czyste powietrze Pojezierza Brodnickiego stały się inspiracją dla wielu naszych zabiegów. Czerpiąc z obecności licznych torfowisk i szuwarów, stworzyliśmy strefę Łaźni Brodnickich. Podstawą terapii w tej strefie są zabiegi inhalacyjne i detoksykujące. Inhalacje ziołowe bazują na naturalnych wyciągach z okolicznej roślinności. Spróbuj także okładów z bogatego w mikroelementy torfu.

Strefę tworzą:

1. sauna aromaterapeutyczna (temperatura 70-90˚C, wilgotność ok. 20-30%)

Łagodna i sucha sauna opiera się na terapeutycznym działaniu zapachów na ludzki organizm. Inhalacje ziołowe korzystnie wpływają na płuca i układ oddechowy. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich olejków inhalacje działają uspokajająco, odprężająco i oczyszczająco.

2. łaźnia kwiatowa (temperatura 42-45˚ C, wilgotność 100%)

Łaźnia parowa to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu, pielęgnację skóry i włosów. Łaźnia inhalacyjna pozwala na połączenie zalet działania ciepła i pary wodnej.

3. łaźnia torfowo-błotna (temperatura 38-45˚ C, wilgotność 100%)

Zabiegi w łaźni torfowo-błotnej przebiegają dwuetapowo – po kąpieli i aplikacji błota oraz torfu na ciało następuje relaksacyjny masaż. Ciepło panujące w łaźni sprawia, ze aktywne składniki błota szybciej oczyszczają skórę. Sauna błotna kończy się ciepłym prysznicem.

2. Winnica Spa

Winnica Spa to miejsce, gdzie wino działa na wszystkie zmysły.

Winoterapia stanowi harmonijną syntezę tradycji i nowoczesności. To nurt, który zmienia oblicze świata wellness. Wielowiekowa śródziemnomorska tradycja uprawy winorośli i produkcji wina została połączona z najnowszymi osiągnięciami kosmetyki.

Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym w Polsce hotelem spa oferującym pielęgnację ciała opartą na winoterapii. Nasze gabinety proponują zabiegi wykonywane ekskluzywnymi kosmetykami marki Theravine. Ich składniki pochodzą z winorośli z okręgu Stellenbosch – jednego z głównych ośrodków produkcji wina w Republice Południowej Afryki.

Czerpiemy w pełni z bogactwa składników odżywczych i pielęgnacyjnych zawartych w winogronach. W naszym menu spa znalazły się kąpiele w winie, peelingi z pestek z winogron, zabiegi inhalacyjno-detoksykujące i okłady z winogronowego miąższu. Spróbuj, a odkryjesz, czym jest nawilżona, gładka i promienna skóra.

Winoterapia – Twoja droga do piękna.

3. Alfasfera

Jedną z głównych idei spa jest nieustanne poszukiwanie nowych dróg do relaksu i piękna. Głęboczek Vine Resort & Spa, dbając o piękno zewnętrzne i wewnętrzne swoich Gości, jako pierwszy w Polsce hotel spa oferuje Kołyskę Alfa.

Jej twórcą jest wiedeński artysta i badacz dźwięku, Andreas Rodle. Kołyska to zarówno nowoczesne urządzenie spa, jak i dzieło sztuki wprowadzające awangardowy design. Oddziałujący na wszystkie zmysły fotel dźwiękowy do głębokiego odprężenia, otuli Cię muzyką i wprowadzi w wyjątkowy stan alfa. Jest to faza całkowitego relaksu, spokoju i harmonii, wzmagająca twórczość i wyobraźnię.

Nie bez powodu kołyska kształtem przypomina wenecką gondolę. Zabiera bowiem swoich użytkowników w daleką podróż do własnego wnętrza.

Kołyska Alfa to prawdziwe spa dla duszy.

WATSU

Ideałem Głęboczek Vine Resort & Spa nieprzerwane doskonalenie propozycji zabiegów pielęgnujących ciało, umysł i ducha. Dążenie to doprowadziło nas do watsu – jednej z najnowocześniejszych form pracy z ciałem.

Watsu wykonywane jest w ciepłej wodzie i z pomocą doświadczonego terapeuty, który układa i rozciąga ciało ćwiczącego. Sesję tworzą sekwencje ćwiczeń i strechingu, które przeplatane są japońskim masażem Shiatsu. W czasie jej trwania zmienia się intensywność ćwiczeń – od dynamicznych po uspokajające czy nawet momenty relaksacyjnego bezruchu. Watsu nie tylko relaksuje mięśnie, ale też uczy sztuki głębokiego oddechu, niweluje stres i poprawia kondycję psychiczną.

Uspokajające działanie ciepłej wody, relaksujący dotyk terapeuty i harmonijne sekwencje ruchu pomagają osiągnąć stan całkowitego odprężenia duszy i ciała.

Każda sesja dopasowana jest do indywidualnych oczekiwań naszego Gościa.

Watsu – zanurz się po głębokie odprężenie.

KMI

Kinesis Myofascial Integration (Ruchowa Integracja Mięśniowo-Powięziowa) to novum w dziedzinie terapii ruchowej. Droga ta narodziła się z obserwacji ludzkiego ciała, które posiada niezwykłą zdolność dostosowania do zmiennych warunków. Różnorodne bodźce fizyczne i emocjonalne wpływają na nasze ciało i jego postawę. Oddziaływanie to może być jednak szkodliwe. Stres, napięcia czy urazy to źródła bólu fizycznego, usztywnienia lub nawet deformacji sylwetki. Aby terapia ruchowa była skuteczna, musi zatem uwzględniać nasze emocje i psychikę. Połączenie pracy z ciałem i duchem stanowi program Kinesis Myofascial Integration. Metoda usuwania napięć fizycznych uwzględniająca stan emocjonalny jest niezawodną ścieżką do zdrowia i odprężenia.

Kinesis Myofascial Integration to lekkość i harmonia ciała oraz ducha.

Piwnica Win

Kto potrafi smakować, nie pije wina, lecz kosztuje jego tajemnic.

(Salvador Dali)

Głęboczek Vine Resort & Spa to miejsce, w którym wino cieszy się szczególną estymą. Nie zatrzymujemy się wyłącznie na jego walorach pielęgnacyjnych, ale staramy się krzewić kulturę picia tego napoju.

W Piwnicy Win doświadczony sommelier (nazwisko) uraczy Cię nie tylko wyśmienitym trunkiem, ale i opowieścią o jego historii, gatunkach, sposobach produkcji i zasadach degustacji.

W naszej winiarni znajdziesz wina z Francji, Włoch, Hiszpanii i Nowego Świata. Można także skosztować trunków polskich, pochodzących z rodzinnej winnicy Płochockich.

Piwnica Win Głęboczek to prawdziwa głębia aromatu.

Okolica

Głęboczek Vine Resort & Spa to głęboka harmonia natury i cywilizacji. Położony w sercu Pojezierza Brodnickiego hotel otaczają prawdziwe skarby kultury. Czeka na Ciebie krystalicznie czyste powietrze, bogactwo świata przyrody i kojąca cisza. Poznawanie okolicy będzie niezwykłą podróżą do przeszłości. Podziwiaj panoramę 700-letniej Brodnicy z wieży krzyżackiego zamku. Zwiedzaj gotyckie kościoły i średniowieczne grody.

Pobyt w Głęboczku pozwoli Ci odczuć, czym jest prawdziwe odprężenie ciała i umysłu.

Restauracja

Nasza kuchnia to harmonijne połączenie tradycji opartej na świeżych lokalnych składnikach połączonej z nurtami kuchni śródziemnomorskiej. W menu można odnaleźć dania będące kwintesencją naturalnej kuchni polskiej jak również lekkie dietetyczne dania rodem z krajów południowoeuropejskich idealnie dobranych dla osób korzystających z zabiegów Spa – są lekkie i zdrowe. Produkty będące składnikami dań przyrządzanych dla naszych gości często są produktami ekologicznymi. Kulinarna synteza tradycji i nowoczesności, którą spotkasz w naszej restauracji, odkryje przed Tobą zupełnie nowe doznania smakowe, które podkreśli nasze otoczenie będące czystą naturą.

Niezrównany smak naszych potraw gwarantuje Szef Kuchni Marian Frankowski

Plac zabaw

W Głęboczek Vine Resort & Spa pamiętamy także o naszych najmłodszych Gościach. Z myślą o nich przygotowaliśmy plac zabaw, na którym znajdą wszystko, czego potrzeba, by radośnie i aktywnie spędzać czas. Otoczenie pięknej przyrody i wyjątkowo czyste powietrze Pojezierza Brodnickiego sprawią, że pobyt w naszym hotelu będzie niezapomnianym przeżyciem także dla dzieci.

Dojazd

Dojazd z Warszawy:

Trasa Warszawa – Gdańsk, zjeżdżamy na Bydgoszcz. W Sierpcu skręcamy na Brodnicę, przejeżdżamy miasto i kierujemy się na Olsztyn. Po ok. 10 km skręcamy w prawo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.

Dojazd z Łodzi:

Trasa Łódź – Gdańsk, przejeżdżamy Włocławek i kierujemy się na Toruń. Przed miastem wjeżdżamy na obwodnicę i kierujemy się na Gdańsk, w miejscowości Grębocin skręcamy w prawo na trasę do Olsztyna. Dojeżdżamy do Brodnicy, przejeżdżamy miasto i kierujemy się na Olsztyn. Po ok. 10 km skręcamy w prawo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.

Dojazd z Poznania:

Trasa Poznań – Toruń, przejeżdżamy całe miasto Toruń i kierujemy się na Warszawę i Olsztyn , przed wyjazdem z miasta skręcamy w lewo na Olsztyn. Dojeżdżamy do Brodnicy, przejeżdżamy miasto i kierujemy się na Olsztyn. Po ok. 10 km skręcamy w prawo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.

Dojazd z Olsztyna:

Z Olsztyna kierujemy sie na Iławę/ Ostródę. Dojeżdżamy do Ostródy i przejeżdżamy miasto w kierunku Lubawy/ Nowego Miasta Lubawskiego. Przejeżdżamy oba miasta i kierujemy się na Brodnicę. W miejscowości Wielki Głęboczek skręcamy w lewo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.

Dojazd z Gdańska:

Kierujemy się na Elbląg, następnie na Ostródę. Dojeżdżamy do Ostródy i przejeżdżamy miasto w kierunku Lubawy/ Nowego Miasta Lubawskiego. Przejeżdżamy oba miasta i kierujemy się na Brodnicę. W miejscowości Wielki Głęboczek skręcamy w lewo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.

Dojazd z Torunia:

Przejeżdżamy przez miasto, kierując się na Olsztyn. Dojeżdżamy do Brodnicy, przejeżdżamy miasto i dalej kierujemy się na Olsztyn. Po ok. 10 km skręcamy w prawo zgodnie z kierunkowskazem Mały Głęboczek 3, na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i dojeżdżamy do tablicy Głęboczek Vine Resort & Spa. Stąd pozostaje 1 km do celu. Mijamy stadninę koni, wjeżdżamy do lasku i dojeżdżamy do bramy wjazdowej na teren hotelu.