Hotel Europa ****

Położenie

Hotel Europa położony jest w północnej części województwa świętokrzyskiego – w Starachowicach. Malownicza okolica pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz zwiedzanie regionalnych atrakcji. W odległości ok. 25 kilometrów od hotelu rozciąga się główne pasmo Gór Świętokrzyskich, czyli Łysogóry. W okolicy znajduje się wiele urokliwych miejsc, które zachwycają turystów z całej Polski. Mowa oczywiście o znanych na cały kraj jaskiniach oraz Łysej Górze.

Apartamenty

Hotel posiada rozbudowaną ofertę, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Kompleks hotelowy składa się z restauracji, basenu oraz centrum SPA. Wszystkie atrakcje są udostępnione gościom hotelowym, dzięki czemu mogą się oni w pełni zrelaksować i odpocząć od swoich obowiązków. Hotel posiada aż 154 pokoje dla gości, co przekłada się na ponad 350 miejsc noclegowych. Pokoje dostępne są w różnym standardzie, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Centrum SPA

Hotel Europa słynie z zabiegów SPA, które przeprowadzane są przez certyfikowanych specjalistów. Zabiegi dotyczą różnych partii ciała i wpływają pozytywnie na zdrowie oraz urodę klientów. Ośrodek wyposażony jest w najlepszy sprzęt, dzięki czemu centrum SPA cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów.

Basen, sauna, jacuzzi

Do dyspozycji gości hotelowych udostępnione zostały powyższe atrakcje, które pozwalają na aktywne oraz zróżnicowane spędzanie wolnego czasu. Basen hotelowy o wymiarach 15m x 6m jest w pełni wystarczający i pozwala na pomieszczeniu nawet do kilkunastu osób. Zastosowana szwajcarska metoda uzdatniania wody nie wymaga użycia chloru, dzięki czemu goście nie muszą się martwić o obecność tej substancji w hotelowym basenie. Godziny otwarcia: 8 – 22

Oferta biznesowa

Reprezentacyjny wystrój hotelu oraz jego wielkość pozwala na organizację bankietów oraz konferencji, dzięki czemu jest to miejsce idealne do spotkań biznesowych oraz firmowych. Hotel przygotował specjalną, biznesową ofertę – takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i pozwala na przeżycie niesamowitych chwil. Hotel świętokrzyskie to miejsce często wybierane na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.