Dwór Mościbrody

Do dyspozycji gości oddajemy odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny parki i stawy obfitujące w ryby.

Zapraszamy do organizowania szkoleń, warsztatów, plenerów, bali, przyjęć, bankietów, wesel i różnych spotkań okolicznościowych. Dysponujemy miejscami noclegowymi dla 60 osób w apartamentach i pokojach 1, 2 i 3 osobowych. We Dworze znajduje się 10 pokoi o najwyższym standardzie, 8 pokoi gościnnych usytuowano w budynku oficyny, a dla tych którzy cenią sobie prostotę i typowy klimat wiejski przewidziano 10 pokoi „na poddaszu”.


Oferta

Dwór Mościbrody to miejsce gdzie udało się wskrzesić ideę polskiej siedziby ziemiańskiej.

Z wielkim zaszczytem przyjmiemy w swoje progi tych Państwa, którzy cenią sobie niecodzienną atmosferę, tradycyjną podlaską gościnność, smak staropolskiej kuchni.Pełne uroku i charakteru wnętrza stworzą nastrój tajemniczości i przeniesienia w XIX wiek do majątku ziemskiego.

Do dyspozycji gości oddajemy odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny parki  i stawy obfitujące w ryby.

Zapraszamy do organizowania szkoleń, warsztatów, plenerów, bali, przyjęć, bankietów, wesel i różnych spotkań okolicznościowych. Dysponujemy miejscami noclegowymi dla 60 osób w apartamentach i pokojach stylowo umeblowanych 1, 2 i 3 osobowych.

We Dworze znajduje się 10 pokoi gościnnych o najwyższym standardzie, 8 pokoi gościnnych usytuowano w budynku oficyny, a dla tych którzy cenią sobie prostotę i typowy klimat wiejski przewidziano 10 pokoi „na poddaszu


Konferencje

Dwór Mościbrody, dzięki swojej dogodnej lokalizacji, wysokim standardom i bogatemu zapleczu w doświadczenie stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego typu spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych ….

Do tego typu przedsięwzięć mamy przystosowane sale szkoleniowe, które w zależności od ustawień i rodzaju spotkań pomieszczą maksymalną ilość osób 150. Możliwość korzystania z projektora multimedialnego, ekranu projekcyjnego, flipczartu. Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają w oknach rolety zaciemniające. Do wszystkich rodzajów spotkań proponujemy catering w postaci przerw kawowych, a także całodzienne wyżywienie zgodnie z Państwa życzeniem. Wszystkie dania przygotowywane są pod czujnym okiem naszego szefa kuchni. Po konferencji istnieje możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej w przestronnym parku, altanie ogrodu, grilla , ogniska, lub w salach dworu

Z okiem sal rozpościera się spokojny widok na stawy i lasy Rezerwatu Przyrody Gołóbórz.

Krótkie seminarium, kilkudniowa konferencja, debiut nowego produktu, spotkania z kluczowymi klientami, trudne negocjacje a może kolacja lub bankiet na zakończenie kontraktu- każde z tych wydarzeń znajdzie właściwą dla siebie oprawę i interesującą formę.


Cennik

OFICYNA

POKOJE 2 OSOBOWE – cena za 2 osoby 130 zł
cena za 1 osobę 100 zł

POKOJE 3 OSOBOWE – cena za 3 osoby 160 zł
cena za 2 osoby 140 zł
cena za 1osobę 120 zł

APARTAMENT – 150 zł

DWÓR

10 POKOI 23 MIEJSCA NOCLEGOWE

MASZTALEŻA       2 OSOBOWY
MYŚLIWSKI          2 OSOBOWY
NAPOLEOŃSKI   2 OSOBOWY
UŁAŃSKI              3 OSOBOWY
PANIEŃSKI          3 OSOBOWY
PANIEŃSKI          3 OSOBOWY
GUWERNANTKI 2 OSOBOWY
APARTAMENT     250 ZŁ
KAWALERSKI     2 OSOBOWY
MUZYCZNY         3 OSOBOWY

cena za 1 osobę – 140 zł
cena za 2 osoby – 160 zł

PODDASZE

POKOJE 2 OSOBOWE
POKOJE 1 OSOBOWE