Domki nad Morzem – Luksusowe Domki nad Bałtykiem

Domki nad morzem, wykaz luksusowych i ekskluzywnych domków zlokalizowanych w najbardziej popularnych kurortach nadmorskich w Polsce Ekskluzywny wypoczynek nad morzem możliwy jest tylko dzięki wybraniu odpowiedniego obiektu noclegowego. Niniejszy wykaz prezentuje najbardziej prestiżowe domki położone w doskonałych lokalizacjach nad morzem. Domki nad morzem – najlepszy wybór tylko dzięki portalowi VipTurystyka.pl

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

BURSZTYN Spa & Wellness

BURSZTYN Spa & Wellness

Bursztyn Spa & Wellness powstał z myślą o wypoczynku dla każdego. Specyficzny mikroklimat, parkowe otoczenie, jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce oraz komfortowe noclegi wprawiają w zapomnienie troski o codziennych zmaganiach i pogoni za czasem.

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe Energetyk

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe Energetyk

Nasz ośrodek w Rowach leży zaledwie 80 metrów od morza. W 18 malowniczych, ustronnych bungalowach rozrzuconych w sosnowym lesie znajdziesz spokój i komfort na miarę XXI wieku. Możesz w nim wypoczywać przez cały rok.

od 65 zł