Dom Wczasowy Vis

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv oraz sprzęt plażowy. W pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się także lodówki.

Jesteśmy przekonani, że wypoczynek w naszym ośrodku będzie niezapomnianym dla wszystkich naszych gości.

Nasze apartamenty zapewniają świetne warunki zakwaterowania i pełen komfortu pobyt dla dwóch do czterech osób. Pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w sposób zapewniający swobodny wypoczynek. Doskonale sprawdzają się podczas dłuższego urlopu jak i w czasie „weekendu nad morzem”.

Dom Wczasowy VIS jest wszechstronnie przygotowany do przyjęcia i ugoszczenia osób w różnym wieku. Dla każdej grupy wiekowej naszych Gości oferujemy liczne atrakcje.

Oczywiście największymi atrakcjami jest przepiękna okolica i morze, ale to dla miłośników aktywnego wypoczynku może być niewystarczające. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości.

Konferencje

Dysponujemy jedną dużą salą konferencyjną (sala bankietowa), trzema średniej wielkości (sala konferencyjna, myśliwska i Bursztynowa), oraz trzema małymi salami wykładowymi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy rzutnik multimedialny, ekran, tablice (whiteboards i flip charts), tv 49”. W dużej sali konferencyjnej dostępne jest także profesjonalne nagłośnienie. W salach możliwy jest dostęp do bezprzewodowego internetu,istnieje także możliwość skorzystania z komputera, drukarki czy faksu.

Uczestnicy spotkań biznesowych mogą korzystać z pełnej oferty naszych usług gastronomicznych i noclegowych. Wszystkim gościom zapewniamy miłą obsługę oraz ciepłą atmosferę.

Wesela

Wesele jest uroczystością, którą zapamiętuje się na całe życie. Dobra organizacja jest podstawą udanego przyjęcia weselnego. Dbamy o przebieg i dopilnowanie szczegółów związanych z właściwym przebiegiem przyjęcia.

Decydując się na nasze usługi pozwólcie Państwo wyręczyć się w trudach organizacji i a gościom weselnym i sobie zapewnicie niezapomniane chwile i … doskonałą kuchnię.

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy chrzciny, przyjęcia komunijne, imieninowe lub urodzinowe, bankiety, rocznice rodzinne i spotkania dla dzieci.

Powierzając nam nadzór i organizację nad uroczystością zapewniasz swoim gościom obsługę na najwyższym poziomie.

Chcemy, aby spełniły się wszelkie Państwa marzenia i oczekiwania!

Wesela już od 150zł od osoby!!