Dom Polonii w Pułtusku Hotel***

O nas

W Pułtusku, oddalonym zaledwie 60 km od Warszawy, w murach XV-wiecznego Zamku, położonego na skraju Puszczy Białej, nad błękitną Narwią mieści się Dom Polonii. Nazwa Dom Polonii świadczy o tym, że panuje tu atmosfera otwartego polskiego domu, który z niezmienną serdecznością wita nie tylko gości polonijnych. Dom Polonii – Centrum Konferencyjne dysponuje 163 miejscami w 96 pokojach. Korzystanie z Internetu bezprzewodowego (WiFi) w pomieszczeniach ogólnodostępnych Zamku jest bezpłatne.

XV-wieczny Zamek w stylu renesansowym hotel proponuje Państwu 103 miejsca noclegowe w 57 pokojach (także dla niepalących):

* 8 funkcjonalnych i stylowych apartamentów,

* 12 pokoi 1-osobowych

(w 10 pokojach łóżka francuskie),

* 33 pokoje 2-osobowe,

* 2 pokoje 3-osobowe,

* jeden twin 4-osobowy.

Możliwość dokonania dostawek w ilości 20 miejsc.

Dla Państwa wygody część stylowych pokoi w Zamku posiada stały dostęp do Internetu (gniazdo RJ45) w cenie pokoju.


Atrakcje

Atrakcją są niewątpliwie przejażdżki gondolami pułtuskimi. Na łodziach tych można nie tylko podziwiać uroki nadnarwiańskiej przyrody, ale także przy dźwiękach nastrojowej muzyki zjeść romantyczną kolację na wodzie. Osobliwością towarzyszącą wielu imprezom organizowanym na terenie Domu Polonii w Pułtusku są również wystrzały z XVII-wiecznych armat na dziedzińcu zamkowym.

Na życzenie Gości możemy zorganizować:

* profesjonalny pokaz sztucznych ogni,

* pokaz walk szlachciców i rycerzy,

* taniec z ogniem,

* militarne gry taktyczne,


Sport i Rekreacja

Aktywny wypoczynek zapewnią: rowery górskie, rowery wodne, kajaki, łodzie pychowe, korty tenisowe, bilard, tenis stołowy, strzelanie z łuków oraz boisko do piłki plażowej. Najmłodszych zaś zapraszamy do ogródka jordanowskiego.


Gastronomia

Na terenie Domu Polonii w Pułtusku znajdują się restauracje, kawiarnie i bary, gdzie króluje polska kuchnia ze wszystkimi odmianami: myśliwską, ziemiańską, szlachecką, kresową.