DAL Hotel**

Hotel Dal to doskonałe miejsce dla osób przebywających w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Lokalizacja hotelu zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym trójmiastem. Stwarza to dogodne warunki noclegowe, zwłaszcza uczestnikom Międzynarodowych Targów Gdańskich, a także podróżującym samochodem i samolotem.

W pobliżu znajduje się park z malowniczymi trasami spacerowymi i rowerowymi oraz duży plac zabaw dla dzieci, a zaraz za nimi nadmorski las kończący się szeroką piaszczystą, morską plażą.

Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Zaplecze hotelowe zapewnia natomiast możliwości aktywnego spędzenia czasu na sali bilardowej i siłowni, a wypożyczalnia rowerów pozwala na korzystanie z uroków trójmiejskiej nadmorskiej promenady. Znajdujący się na miejscu salon kosmetyczno-fryzjerski daje możliwość relaksu i odzyskania blasku twarzy oraz przygotowania się do ważnych spotkań. Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na bezpłatnym monitorowanym parkingu.