Columna Medica

Columna Medica to profesjonalne zabiegi regeneracyjne i relaksacyjne, masaże, oczyszczanie organizmu, naturalna dieta i sprzyjający mikroklimat.

Doświadczenie całego zespołu fachowców, wysoki standard leczenia, nowoczesne metody leczenia oraz najnowszej generacji sprzęt rehabilitacyjny, dbałość o komfort i zadowolenie naszych Gości są gwarantem szybkiego ich powrotu do zdrowia.

Zapewniamy:

 • - indywidualną pracę zespołu specjalistów z pacjentem
 • - holistyczne podejście do pacjenta dzięki interdyscyplinarnym konsultacjom medycznym
 • - nowoczesne i skuteczne programy leczenia
 • - najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny w Polsce
 • - warunki pobytowe w standardzie PREMIUM

.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf mogący pomieścić laptop, radiobudzik ze stacją dokującą dla iPoda/iPhone’a, zestaw do przygotowania kawy i herbaty.

Każdy pokój wyposażony jest w instalację przyzywową.

W ofercie TV dostępne są kanały Premium (CNN, CNBC, BBC World).

W łazience znajduje się suszarka, podgrzewacz do ręczników, szlafrok i kapcie.

Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy, bezpłatny Internet.

W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 .

Rehabilitacja

Specjaliści kliniki legitymują się znakomitym przygotowaniem z zakresu rehabilitacji leczniczej, systematycznie podnoszą kwalifikacje, doskonalą umiejętności praktyczne i na bieżąco śledzą wszelkie nowości. Uczestniczą w programach wymiany doświadczeń z ośrodkami krajowymi i zagranicznymi. Są specjalistami Ortopedycznej Terapii Manualnej, elitarnej i jednej z najtrudniejszych specjalizacji w grupie zawodowej fizjoterapeutów na całym świecie.

Nasze doskonale wyposażone Centrum Rehabilitacji o powierzchni 2000 m² zapewnia idealne warunki leczenia zachowawczego i pooperacyjnego.

Centrum Rehabilitacji


Wyposażone jest w specjalistyczną aparaturę do diagnostyki funkcjonalnej układu ruchu oraz w urządzenia terapeutyczne najnowszej generacji. Umożliwią one precyzyjną analizę aktualnego stanu funkcjonalnego Pacjentów oraz wskazują efektywną realizację ustalonych indywidualnie celów terapeutycznych.

Kompleksowa oferta


W zakres kompleksowej oferty leczniczej Centrum Rehabilitacji wchodzą również porady i zalecenia dietetyczne, antystresowe (psychologiczne), ergonomiczne, zaopatrzenie ortopedyczne, zalecenia pobytowe oraz opieka pielęgniarska.

Szeroka współpraca


W oparciu o ścisłą współpracę z innymi ośrodkami medycznymi zapewniamy możliwość przeprowadzenia dodatkowej diagnostyki medycznej: badań laboratoryjnych, badań obrazowych (RTG, CT, MRI) oraz lekarskich konsultacji specjalistycznych.

.

SPA

Filozofia Wellness zakłada dokonywanie świadomych wyborów w dziedzinie własnego zdrowia oraz kondycji psychicznej i fizycznej. Gorąco zachęcamy: znajdź czas tylko dla siebie, pozwól sobie na zwolnienie tempa i odpoczynek. Nasza oferta zabiegów kosmetycznych, regeneracyjnych i relaksacyjnych gwarantuje odzyskanie wewnętrznej równowagi. Zapewnia poprawę samopoczucia i wyglądu, a przede wszystkim pomaga w odnalezieniu siły do radzenia sobie z przeciwnościami dnia codziennego.

.

Odchudzanie

Codzienna aktywność fizyczna, naturalna dieta, regularne posiłki, warsztaty psychodietetyczne oraz zabiegi wellness to elementy, które budują pakiety odchudzające w Columna Medica. Mogą stać się początkiem gruntownych zmian w Twoim życiu. Zmian, które przyniosą wspaniałe samopoczucie, wymarzoną sylwetkę oraz doskonałą kondycję fizyczną.

Columna Medica to nowoczesne podejście do odchudzania. Oferujemy nie tylko naturalne, dietetyczne posiłki i efektywne plany treningowe. Skupiamy się na budowaniu nowych, zdrowych nawyków żywieniowych i zmieniamy przekonania o odchudzaniu. Nie pracujemy na głodówkach, „dietach-cud” i suplementach diety. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Pomagamy podjąć decyzję o trwałej zmianie stylu życia, bo tylko ona gwarantuje trwały spadek masy ciała. Potrzebujemy jedynie Twojej gotowości do zmiany na lepsze.

Lista pakietów

  Odprężenie i Relaks - Columna Medica

  Odprężenie i Relaks - Columna Medica pakiet spa

  ODPRĘŻENIE I RELAKS – 3 dniowy pobyt SPA dla Niej i dla Niego...

  Ilość dni: 3
  Cena: 849
  Pobyt odchudzający indywidualny

  Pobyt odchudzający indywidualny - pakiety odchudzające

  Atutem pobytu odchudzającego indywidualnego jest osobista opieka trenera i dietetyka, którzy towarzyszą Państwu na każdym etapie procesu odchudzania....

  Ilość dni: od 7 do 14
  Cena: od 498 zł
  Turnus diagnostyczny - Columna Medica

  Turnus diagnostyczny - Columna Medica pakiet zdrowotny

  Turnus diagnostyczny to badania oraz konsultacje, dzięki którym Pacjent otrzymuje pełną informację o aktualnym stanie funkcjonalnym swojego organizmu oraz konkretne wskazówki i zalecenia, jak ograniczyć...

  Ilość dni: 3
  Cena: 676
  Turnusy rehabilitacyjne - Columna Medica

  Turnusy rehabilitacyjne - Columna Medica pakiet zdrowotny

  Turnus rehabilitacyjny to codzienna, aktywna rehabilitacja, połączona z wypoczynkiem i relaksem. Daje możliwość ogólnej poprawy sprawności ruchowej. Trwa minimum 7 dni....

  Ilość dni: 7
  Cena: 1788
  Walentynkowy weekend w Columna Medica

  Walentynkowy weekend w Columna Medica Romantyczny

  Zapraszamy do spędzenia niepowtarzalnego, romantycznego weekendu Walentynkowego z ukochaną osobą w Columna Medica z 25% rabatem na zakwaterowanie....

  Ilość dni: 3
  Cena: od 955