Centrum Ułan SPA

CENTRUM UŁAN SPA
Ul. Tartaczna 10
77-100 Bytów
tel./fax: +48 59 822 66 47
tel.: +48 59 822 32 47
mail: hotel@ulanspa.pl
marketing@ulanspa.pl
ww
w: www.ulanspa.pl

ZAPRASZA!!!

CENTRUM UŁAN SPA to wyjątkowy kompleks położony na Kaszubach, to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Komfort i wygodę oferujemy Państwu w stylowo urządzonych pokojach 1- ,2- i 3- osobowych Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, szlafroki, oraz mają zapewniony bezpłatny, przewodowy dostęp do internetu. Wrażenie wyjątkowej wygody potęgują przestronne i nowoczesne łazienki. Komfort pokoi podkreślają stylizowane meble i krzesła oraz nastrojowe oświetlenie. Każdy, kto spędzi w naszych pokojach chociaż jedną noc, w pełni zrozumie znaczenie słów: komfort i wygoda.
Zapraszamy do zwiedzania i odpoczynku w jedynym na pomorzu Ogrodzie Japońskim zaprojektowanym przez architektów krajobrazu.
Ogród Japoński przy Centrum Ułan SPA to nowość w pojmowaniu atrakcji turystycznej w Polsce. Woda to życie i ruch, a głazy to trwałość w przyrodzie,symbioza ciszy i wypoczynku. Harmonia w Ogrodzie Japońskim to elegancja połączona z prostotą. Wijące się strumyki , pomiędzy inną niż w Europie japońską roślinnością, azalią japońską, klonami palmowymi, wiśniami, magnoliami to podstawa. Niespodzianki to duże rośliny: Pinus silvestris “Watererii”, Pinus nigra, Pinus sylvestris, Juniperus media “Pfitzeriana”-bonsai, misy abachi, kaskady, herbaciarnia i mostek. Centrum Ułan SPA chce połączyć Gości lubiących ciszę i tych lubiących Polską gościnność.

W restauracji o niepowtarzalnym wystroju Gościom serwujemy znakomite dania i wyszukane desery. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w karcie znaleźć można doskonale przyrządzone potrawy klasyczne. Uzupełnieniem tego bogatego menu są dania przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych gościach. Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi sprawią, że chwile spędzone w restauracji, nasi goście zapamiętają na długo i będą chcieli do nas wrócić. Hotelowa restauracja to także miejsce, gdzie przy kawie można spokojnie popracować na przenośnym komputerze, bo sala wyposażona jest w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej.

Dopełnieniem wypoczynku w naszym Hotelu jest nowoczesne SPA z wykorzystaniem najnowszej technologi i kosmetyków. Bogate program zabiegów odnowy biologicznej zapewni Państwu kurację na twarz i ciało. Hotelowe centrum SPA & Wellness to doskonałe miejsce na relaks zarówno dla indywidualnych osób, jak i całych rodzin. Na gości czekają: – kryty basen – jacuzzi – wanna z hydromasażem – łaźnia parowa. W nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej, w których pod opieką specjalistów mogą Państwo skorzystać między innymi z zabiegów na twarz i ciało kosmetykami firmy “Bioline”, “Klapp” – zabiegi wyszczuplające, odmładzające, nawilżające, relaksujące, regenerujące, oczyszczające, masaże klasyczne, kamieniami bazaltowymi, wibracyjne, antycellulitowe.

Centrum Ułan SPA to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i uroczystości rodzinnych. Spotkania tego typu organizujemy w specjalnie zaaranżowanej na potrzeby naszych gości sali konferencyjno – bankietowej. Do dyspozycji organizatorów szkolenia lub konferencji przygotowaliśmy rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, odtwarzacz DVD, bezprzewodowy internet oraz nowoczesny system nagłaśniający. Na życzenie naszych gości przygotowujemy bufet kawowy lub poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!!!

<< Cennik SPA >>

Cennik

Pokoje w Zajeździe

pokój jednoosobowy standard-130 pln

pokój dwuosobowy standard-170 pln

pokój trzyosobowy standard-230 pln

pokój jednoosobowy de Lux-180 pln

pokój dwuosobowy de Lux-230 pln

W cenie pokoju :

śniadanie-bufet szwedzki, parking monitorowany, fitness,basen, internet Wi-Fi, bilard

Pokoje w SPA

pokój jednoosobowy de Lux- 180 pln

pokój dwuosobowy de Lux-270 pln

pokój trzyosobowy de Lux-350 plnW cenie pokoju :

śniadanie-bufet szwedzki, parking monitorowany, fitness,basen, internet Wi-Fi, bilard, zestaw powitalny

Apartamenty małżeńskie z jacuzzi:

-apartament jednopokojowy de Lux– 320 pln/parę

-apartament dwupokojowy de Lux- 350 pln/parę

W cenie apartamentu:

śniadanie-bufet szwedzki, parking monitorowany, fitness,basen, internet Wi-Fi, bilard, zestaw powitalny , jacuzzi w pokoju


Zapraszamy serdecznie

<< REZERWACJA ONLINE >>

Lista pakietów