Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Orle Gniazdo wtopione jest w naturalny krajobraz pięknej beskidzkiej przyrody Orle Gniazdo tworzy doskonałe warunki do aktywnego spędzenia urlopu, czy połączenia spraw służbowych z wypoczynkiem. To wyjątkowe miejsce położone jest nieopodal Sanktuarium Maryjnego na Górce z cudownym źródełkiem. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia całoroczny wypoczynek na łonie pięknej przyrody. Latem są to spacery po górskich szlakach i leśnych uroczyskach, wycieczki rowerowe, lotniarstwo; zimą – przygoda narciarska na trasach zjazdowych. Bogate zaplecze noclegowo-gastronomiczno-szkoleniowo-rekreacyjne pozwala na kompleksową obsługę pobytów zarówno grupowych jak i indywidualnych.


Konferencje

Orle Gniazdo zapewnia ponad 1000 miejsc w 9 salach konferencyjnych (dwie klimatyzowane) wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny. Różne wielkości sal oraz dowolność ustawienia  stwarzają możliwości do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych zarówno dla dużych jak i małych grup. Powierzchnie wystawiennicze zajmujące około 800 m2 to doskonałe miejsca na targi, wystawy i ekspozycje.

Sala Liczba miejsc w układzie Pow.
w m2
Cena
widowiskowym konferencyjnym
A 80 os. 60 os. 66 400 zł/dzień
A1 40 os. 26 os. 48 400 zł/dzień
A2 40 os. 26 os. 48 400 zł/dzień
B 80 os. 60 os. 100 400 zł/dzień
C 60 os. 40 os. 76 400 zł/dzień
D 30 os. 20 os. 48 400 zł/dzień
E* 150 os. 100 os. 140 2000 zł*
F* 550 os. 350 os. 640 3000 zł*
G 40 os. 30 os. 48 400 zł/dzień

* SALE KLIMATYZOWANE Z KOMPLETNYM WYPOSAŻENIEM MULTIMEDIALNYM

* CENA ZA CAŁY CZAS TRWANIA KONFERENCJI


Pokoje

Orle Gniazdo dysponuje łącznie 268 pokojami: 131 komfortowych pokoi w wyższym standardzie, w tym apartamenty i apartamenty prezydenckie oraz 137 pokoi w niższym standardzie zapewniając ponad 500 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, bezpośrednie połączenia telefoniczne, TV satelitarną, balkony z widokiem na panoramę Beskidów. Obiekt jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.


Atrakcje

Naszym Gościom oferujemy bogate zaplecze rekreacyjno-rehabilitacyjne: sauny, solarium, Jacuzzi, gabinety – masażu, rehabilitacyjny, fizykoterapii, kosmetyczny oraz bilard, tenis stołowy, salę ćwiczeń, teren grillowy z basenem letnim i placem zabaw dla dzieci, małpi gaj, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego wraz z serwisem, parking.

Restauracja

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronną Restaurację, która może ugościć jednorazowo nawet 600 osób, Salę Bankietową, gdzie serwujemy dania a’ la carte specjalnie komponowane przez Szefa kuchni dla naszych Gości. Kawiarnie z dyskoteką, drink bar Bacardi. Stworzyliśmy idealne miejsca do organizacji bankietów, balów, przyjęć firmowych, uroczystych kolacji z muzyką kameralną lub zgodnie z życzeniami Gości, biesiad, wesel i innych imprez okolicznościowych. Wykwintne menu zaspokoi gusta wszystkich smakoszy. Tutaj możecie Państwo rozkoszować się potrawami regionalnymi przygotowanymi przez naszych doskonałych kucharzy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno wypoczynku grupowego jak i indywidualnego.

Turnusy Rehabilitacyjne

Ośrodek spełnia wszelkie wymogi na organizację turnusów rehabilitacyjnych. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków nr OD/24/0008/14 oraz wpis do rejestru organizatorów turnusów   nr OR/24/0005/15. Najwyższa klasa czystości powietrza sprzyja procesom leczenia osób ze schorzeniami alergicznymi. Proponujemy Państwu 15 dniowe turnusy rehabilitacyjne: usprawniająco-rekreacyjne oraz rekreacyjno-sportowe.