Centrum Konferencyjne TITANIC

O nas

Z nieukrywaną przyjemnością oddajemy w Państwa użytkowanie Centrum Konferencyjne Titanic.

Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, szkoleń, prezentacji, wystaw, imprez towarzyskich, a także wesel i jubileuszy. Oferowane warunki z pewnością sprostają nawet największym Państwa oczekiwaniom. Nasz obiekt to także gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Posiadamy restaurację znaną ze znakomitej i wykwintnej kuchni.

Mamy nadzieję, iż osobista wizyta przekona Państwa o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług. Nasz obiekt to także gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Posiadamy restaurację znaną ze znakomitej i wykwintnej kuchni.

Mamy nadzieję, iż osobista wizyta przekona Państwa o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług.

Konferencje i Bankiety

Titanic oddaje do Państwa dyspozycji nowocześnie i profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale: konferencyjną oraz kawiarnię.

W przypadku konferencji i szkoleń zapewnimy miejsce nawet dla 180 osób na każdej z sal. Bale i przyjęcia weselne organizujemy dla 120 osób na Sali Konferencyjnej lub 140 osób na Kawiarni.

Nasze sale sa odpowiednie zarówno do prowadzenia ekskluzywnych i kameralnych spotkań biznesowych, jak i do prowadzenia sympozjów, pokazów czy prezentacji.

Przede wszystkim jednak są to sale, gdzie odbywają się bale i uroczystości, pokazy, wystawy i imprezy. Wystrój naszych sal tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę.

Oprócz bogatego zaplecza technicznego spotkamy w Titanicu także wykwalifikowany i sprawny zespół, który zadba o to, aby Państwa impreza była pod każdym względem udana.

Organizując przyjęcia w Titanicu nie musimy się martwić o dekorację, kuchnię i obsługę. Wszystko będzie zrobione od A do Z. W przypadku wesel Państwo Młodzi otrzymają w prezencie nocleg.

Częste promocje i indywidualne podejście do klienta dają możliwość zorganizowania niepowtarzalnego wieczoru i mile zaskoczą naszych i Państwa gości.

Pokoje i ceny

Titanic posiada do 70 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-lub 3-osobowych, rodzinnych oraz apartamencie.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, TV satelitarną, telefon i dostęp do sieci internet.

Ceny od Poniedziałku do Czwartku:

Dla 1 osoby: 160 lub 170 zł

Dla 2 osób: 190 zł lub 220 zł

Pokój 3-osobowy: 240 zł

Apartament: od 320 zł

Ceny weekendowe (Piątek- Niedziela):

Dla 1 osoby: 120 lub 140 zł

Dla 2 osób: 160 zł lub 180 zł

Pokój 3-osobowy: 180 zł

Apartament: od 250 zł

Restauracja i Kawiarnia

Titanic to gastronomia na wysokim, europejskim poziomie. Restauracja znana jest ze znakomitej i wykwintnej kuchni.

W menu znajdziemy dania kuchni polskiej i europejskiej, a zatrudnieni na stałe doświadczeni i utytułowani kucharze z przyjemnością zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia gości weselnych, ale także uczestników konferencji, szkoleń, służbowych spotkań, rodzinnych obiadów czy też romantycznych kolacji.