Castle Inn

Odległość od naszego apartamentu ze starego miasta do Zamku Królewskiego to zaledwie 10 metrów. Goście mogą podziwiać z naszych okien takie dzieła jak Zamek i Kolumnę Zygmunta czy też piękną Katedrę od której oddziela nas jedynie wewnętrzny dziedziniec. Tylko 2 minuty wystarczą aby dostać się od hotelu do Rynku Starego Miasta, natomiast od współczesnego centrum Warszawy dzieli nas 15-min drogi spacerkiem.

Nasze apartamenty hotelowe na starym mieście zaprojektowane zostały przez wybitnych warszawskich artystów. Każdy apartament w naszym hoteliku jest inny, pokoje mają wyjątkowe bogate wnętrza, stanowiąc oddzielny i jedyny w swoim rodzaju projekt artystyczny. Niektóre są wprost bardzo twórcze i odważne, niektóre to najzwyczajniej miłe ale nietuzinkowe miejsca do spania co wyróżnia nasz hotel w samym centrum Warszawy.

Oferujemy 21 pokoi o wysokim standardzie, wszystkie z komfortowymi łazienkami. Wyposażone w telewizory LCD i darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe w dwóch standardach: standard a także apartament de luxe – są to bardzo duże pokoje z najlepszym widokiem. Dodatkową kategorią są pokoje z grupy standard – te, które najbardziej podobały się naszym gościom oraz te trochę większe, zostały oznaczone jako standard plus.

Proponujemy też skorzystanie z naszej salki konferencyjnej mogącej pomieścić jednorazowo 15 osób.

Castle Inn – Hotel Stare Miasto Warszawa (Warsaw Hotel Old Town apartments)- to apartament w samym centrum tego pięknego miasta w najwyższym standardzie.

W wyjątkowym wypadku i bardzo rzadko, Castle Inn zastrzega sobie prawo do zmiany wcześniej wybranego wybranego pokoju na inny w ramach tej samej kategorii.
Prosimy o zwrócenie uwagi podczas rezerwacji na rozróżnienie w cenniku i galerii pomiędzy standard a standard plus.