“Arkadia” Hotel*** i Restauracja

Pokoje

Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty, wyposażone w standardzie europejskim.

Pokoje o podwyższonym standardzie:

Pokój 4/os.- 260 zł
Pokój 3/os.- 220 zł
Pokój 2/os.- 180 zł
Pokój 1/os.- 150 zł

Pokoje standardowe: z łazienkami

Pokój 4/os. 230 zł
Pokój 3/os. 190 zł
Pokój 2/os. 160 zł
Pokój 1/os. 130 zł

Śniadanie wliczone w cenę pokoju

Dzieci do lat 7 – nocleg nie wliczany w cenę pobytu(śniadanie 8 zł)
Dzieci 7 – 14 lat – 20 zł za dobę
Check in: 14:00, Check out: 12:00

Restauracja

Nasza elegancka restauracja zaspokoi wymagania największych smakoszy, Znajdziecie Państwo u nas potrawy kuchni europejskich oraz kuchni staropolskiej. Pięć sal konferencyjno-restauracyjnych klimatyzowanych o różnej wielkości i charakterze pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych klientów. Restauracja Arkadia to dobre miejsce na rodzinne obiady, spotkania biznesowe, bankiety oraz konferencje.

Obsługujemy przyjęcia cateringowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Przy sporządzaniu oferty pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw oraz napojów.

Pomożemy Państwu wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru imprezy. Oferujemy dania zarówno z naszego menu jak i potrawy na Państwa życzenie.

Konferencje

Naszym klientom biznesowym oferujemy 280 miejsc noclegowych w pokojach jedno- dwuosobowych i apartamentach. Oryginalna kuchnia w połączeniu z miłą i profesjonalną obsługą, zapewni Państwu atmosferę prawdziwie polskiej gościnności. Restauracja jest doskonałym miejscem do odpoczynku po całodziennych trudach. Ambicją naszą jest zapewnienie gościom obsługi na najwyższym poziomie.W doskonale wyposażonych klimatyzowanych salach organizujemy konferencje, sympozja, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe.

Wesela

Hotel Arkadia jest wymarzonym miejscem na tę okoliczność. Przestronne klimatyzowane wnętrza i pięknie udekorowana sala tworzą baśniowy klimat, a pomoc kompetentnego zespołu pozwoli na najbardziej nawet niecodzienną aranżację.

Uczta dla podniebienia – smakołyki naszej kuchni, wyszukane drinki i dobra muzyka dopełnią sielankowego obrazu. O świcie, gdy zabraknie już sił, by bawić się dłużej, w zaciszu apartamentów i pokoi odnowimy zapasy energii na następny dzień .