Pałac Zdunowo

Pałac w Zdunowie został wzniesiony w latach 1905-1910 jako rezydencja ziemiańska dla Stanisława i Cecyli Jaworowskich, herbu Lubicz. Skomponowany w stylu późnego baroku z secesyjnymi dekoracjami wewnątrz, zaprojektowany był w kręgu wiedeńskiego atelier architektonicznego Fellner & Helmer.

Położony w ciszy w zabytkowym parku ze stawami na działce 7 ha stwarza klimat do pracy twórczej, szkoleń, konferencji i niezapomnianych bankietów. Wspaniała architektura budynku, wytworność wnętrz, piękno otaczającej przyrody oraz lokalizacja, sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na spotkania zarządów firm, szkolenia, imprezy promujące ekskluzywne marki, jubileusze, uroczystości rodzinne.

Dojazd z centrum Warszawy (50 km) zajmuje 45 minut trasą szybkiego ruchu. Część hotelowa wyposażona jest w 20 stylowych i przytulnych pokoi. Komfortowy wypoczynek zapewnią nadzwyczaj wygodne łóżka. Część reprezentacyjna pałacu obejmuje trzy sale konferencyjne, dwie sale restauracyjne, bibliotekę i przestronny hall. Rezydencja dysponuje profesjonalnym wyposażeniem konferencyjnym i szybkim, bezprzewodowym internetem.